استخدام 24

شبکه متخصصین و مشاغل کشور

امروز 30 مهر 1397

ساختن رزومه آنلاین|نمونه رزومه استخدام|رزومه فارسی و انگلیسی

می توانید در این مقاله نحوه نگارش و نمونه رزومه با نگارش صحیح و استاندارد را دانلود نمایید ,جهت معرفی خود به اشخاص حقوقی و حقوقی شما نیازمند یک رزومه دقیق از تجربیات , سوابق تحصیلی و کاری,توانایی ها و ... از خودتان هستید , جهت دریافت اطلاعات بیتر به ادامه مقاله مراجعه نمایید.

 

امروزه هر شخصی نیازمند یک رزومه استاندارد جهت معرفی خود به دیگران می باشد , ما تصمیم گرفتیم با خدمت رزومه ساز رایگان در استخدام 24 این امکانات را برای کاربران خود فراهم نماییم تا انها بتوانند با صرف حداکثر 5 دقیقه زمان یک رزومه استاندارد با فرمت PDF جهت ارائه به سایرین در اختیار داشته باشند ...

در این مقاله ما به تفسیر و مثال نمونه یک رزومه استاندارد حرفه ای را به شما نشان و نحوه نگارش ان را توضیح خواهیم داد , لازم به توضیح است استفاده از سیستم رزومه ساز ما کاملا رایگان بوده و و تفاوت های بیشماری با سایر سایت های مشابه که اقدام به تهیه و تدوین رزومه می کنند دارد ، در صورت عدم تمایل به استفاده از سیستم رزومه ساز انلاین می توانید نمونه رزومه آماده شده در قالب فرمت نرم افزار آفیس ورد  دانلود نمایید و از آن بصورت شخصی ویرایش و اختصاصی کنید , توصیه استخدام 24 استفاده از روش اول سیستم رزومه ساز آنلاین می باشد

برای شروع استفاده از رزومه ساز انلاین اینجا کیلیک کنید

 

 

 

 

 

مزایای داشتن رزومه  ؟

 

 

1- رایگان بودن استفاده از رزومه ساز

 

2- امکان گرفتن خروجی بصورت فایل PDF پس از اتمام مرحال تکمیل رزومه

 

3- امکان چاپ رزومه شما در ابعاد برگه A4

4- رزومه های طراحی شده توسط سیستم استخدام 24 مرتب شکیل و استاندارد می باشد

 

5- تمامی اطلاعات مهم و ضروری شما در مراحل تکمیل رزومه از شما گرفته می شود ,در نتیجه موارد مهم از قلم نخواهند افتاد .

 

6- مهمترین مطلب درباره رزومه های تولید شده  , عدم استفاده نام و یا آدرس استخدام 24 درون رزومه های شما خواهد بود , به این صورت که در پاورقی و یا سر صفحه رزومه استاندارد شما هیچگونه نامی از استخدام 24 برده نخواهد شد , تمامی اطلاعات مربوط به شخص شما می باشد و هیچگونه تبلیغات متنی یا گرافیکی در رزومه شما نخواهد بود .

7- امکان داشتن یک حساب کاربری مستقل درون سایت جهت ارسال پیغام خصوصی به کارفرمایان و یا دریافت پیغام خصوصی از سایرین

 

8- حفظ امنیت اطلاعات تماس شما و حریم خصوصی تان با توجه به تنظیمات شما در حساب کاربری تان

 

9- امکان قابلیت پرینت گرفتن 2 نوع رزومه توسط سیستم رزومه ساز استخدام 24 , بدین صورت که یک نوع رزومه به همراه تصویر پرسنلی دریافت خواهید کرد (در صورتیکه رد حساب کاربری تان عکس پرسنلی را آپلود کرده باشید) و نوع دوم رزومه پرینت در فرمت PDF بدون قرار گرفتن عکس پرسنلی در رزومه شما می باشد (توصیه ما به شما این است در صورتیکه صاحبین مشاغل ضرورتی جهت دریافت رزومه عکسدار از شما ننموده اند از ارسال رزومه عکسدار جهت پیش داوری های احتمالی در خصوص شما جلوگیری نمایید .

 

 

 چه تفاوتی بین یک رزومه و تقاضای استخدام است؟

 

هر دو از یک هدف مشترک پیروی می کنند اما در رزومه شما توضیحاتی درباره سوابق شغلی,علمی - تحصیلی و ... خود ارائه می کنید

با این حال تفاوت های زیادی در تهیه یک رزومه و ارسال درخواست کار مشخص می باشد, متخصصین می بایست با تهیه و ارسال درخواست خود در قالب نامه رسمی , امادگی خود را جهت مصاحبه با کارفرما اعلام نمایند .

بسیاری از کارفرمایان از نرم افزارهای جمع اوری رزومه استفاده می کنند , انها ممکن است از طریق وب سایت خود اقدام به جمع اوری رزومه نمایند تا در زمان مناسب اقدام به مطالعه رزومه های جمع اوری شده نمایند. با این حال، داشتن یک رزومه قوی یک امتیاز مهم برای گرفتن وقت مصاحبه می باشد .

رزومه یک سند است , در آن شما خلاصه سوابق شغلی، تحصیلات ، گواهی نامه، مهارت ها و دیگر اطلاعات قابل سنجش را در ان ارایه می نمایید.

فرمت رایج رزومه متشکل از اطلاعات تحصیلی , سوابق شغلی , دوره ها , زبان های خارجی تحت تسلط , اطلاعات خلاصه شخصی از قبیل سن محل سکونت و... می باشد

 

 نمونه رزومه,نمونه cv انگلیسی,نمونه cv,رزومه شرکت,نمونه cv به زبان انگلیسی,نمونه های cv,فرم رزومه استخدام,رزومه کاری کامپیوتر,طرز تهیه رزومه کاری,نمونه رزومه کاری شرکت,رزومه کاری شرکت,طرز تهیه رزومه,دانلود نمونه cv,رزومه استخدام,رزومه تحصیلی,نمونه رزومه مهندسی,بانک رزومه,فرم رزومه استخدام,رزومه علمی,دانلود فرم استخدام,نمونه رزومه برای مصاحبه دکتری,نمونه رزومه مهندسی,نحوه نوشتن رزومه تحصیلی,نمونه رزومه کاری معماری,نمونه cv برای پذیرش,فرم cv,رزومه دکتری,رزومه افراد جویای کار

 


بالای صفحه