استخدام 24

شبکه متخصصین و مشاغل کشور

امروز 30 آبان 1397

استخدام بیشتر از هزار نفر در استان البرز

اشتغال بیشتر از هزار نفر در استان البرز , معاونت منابع انسانی استانداری البرز در خبری اعلام نمود بیشتر از 1000 موقعیت شغلی ایجاد میگردد, توضیح کامل خبر به گزارش خبرگزاری فارس در زیر آمده است  ...

 

خبرگزاری فارس: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون و در راستای سرمایه‌گذاری خارجی برای یک هزار و ۳۲۹ نفر در استان اشتغالزایی ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، عبادالله کامکار صبح امروز در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال استان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین اولویت‌های ما برای توسعه سرمایه‌گذاری‌های خارجی فراهم کردن بسترهای بیشتر اشتغال در استان البرز و کاهش رفع بیکاری است.
وی ادامه داد: رفع معضل بیکاری به عنوان یکی از مهمترین دغدغه‌های مسؤولان امروز باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد چرا که در صورت عدم توجه به این مهم در آینده نه چندان دور با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهیم شد.
معاون استاندار البرز در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران خارجی برای حضور در این استان استقبال زیادی کرده‌اند، افزود: خوشبختانه با فراهم شدن بسترهای حضور سرمایه‌گذاران خارجی به کشور و با توجه به وجود ظرفیت‌های بسیار بالای سرمایه‌گذاری در استان البرز سرمایه‌گذاران کشورهای مختلف برای عقد قرارداد و تفاهم‌نامه‌هایی به این استان سفر کرده‌اند، و تفاهم‌نامه‌های همکاری نیز بسته شده است.
کامکار با بیان اینکه در این راستا و با سرمایه‌گذاری‌های خارجی برای یک‌هزار و ۳۲۹ نفر در استان البرز اشتغال ایجاد شده است افزود: این اقدام ما را نیز به سمت توسعه اقتصادی پیش می‌برد.
وی با تأکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در سایه حمایت از بخش تولید و صنعت و همچنین فراهم کردن بسترهای حضور سرمایه‌گذاران خارجی نیز است.
معاون استاندار البرز خاطرنشان کرد: بهبود فضاهای کسب و کار و دستیابی و اقتصاد مقاومتی از مهمترین مزایای فراهم کردن بسترهای حضور سرمایه‌گذاران خارجی به این استان محسوب می‌شود.
کامکار گفت: از ابتدای اجرایی شدن برجام شاهد رشد بیش از ۳۵ درصدی حضور سرمایه‌گذاران خارجی در استان البرز بوده‌ایم که این امر توانسته ما را در سرمایه‌گذاری خارجی به بیش از ۴۰ میلیون دلاری برساند.
وی یکی از مهمترین اولویت‌هایی که در بخش اشتغال در این استان باید انجام داد را جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی و تولیدی عنوان کرد و بیان داشت: تشکیل ستاد رفع موانع تولید در استان البرز گامی مهم در جهت شناسایی واحدهای نیمه‌فعال و تعطیل در البرز است.
معاون استاندار البرز با اشاره به اینکه این ستاد تاکنون ۲۰۰ واحد صنعتی در آستانه تعطیلی را شناسایی کرده است افزود: در این راستا با شناسایی این واحدها و حمایت از آنان اقدامات لازم و اساسی به منظور جلوگیری از تعطیلی آنها انجام شده است.

تاریخ انقضاء اگهی : -------- || استان : بدون انتخاب|| شهر : -------- || ایمیل دریافت رزومه: -------- || تلفن/فکس جهت کسب اطلاعات: --------(عضویت در سایت)
ارسال کننده آگهی :admin درباره این آگهی: شکایت/انتقاد (فقط کاربران عضو)

تگ‌ها: استخدا استان البرز استخدام استان البرز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر خود را در مورد این آگهی بیان کنید

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
سوال:
آدرس اینترنتی استخدام 24 را به شکل روبرو در کادر زیر وارد کنید: estekhdam24.com
پاسخ:*
بالای صفحه