استخدام 24

شبکه متخصصین و مشاغل کشور

امروز 30 مهر 1397

استخدام بانک مهر اقتصاد 1397( اعلام نتایج )

بانک مهر اقتصاد تصمیم دارد از بین داوطلبین واجد شرایط در سال جاری برای اولین بار جهت تصدی شغل متصدی امور بانکی ( تحویلدار ) دعوت به همکاری می نماید متقاضیان محترم میتوانند با بررسی شرایط عمومی و خصوصی متن اگهی نسبت به شرکت در ازمون استخدامی اقدام نمایند ..

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

 

خبر ۹ آذر ۹۵ –  نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد اعلام شد

نتایج پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد از طریق سایت این بانک اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، داوطلبان گرامی می توانند با مراجعه به وب سایت بانک به نشانی www.mebank.ir از نتایج این آزمون اطلاع حاصل کنند.
زمان و مکان مصاحبه علمی – تخصصی طی تماس تلفنی از سوی بانک و بر اساس اولویت تامین نیروی شهر محل خدمت، به اطلاع پذیرفته‌شدگان خواهد رسید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید .

 


 

 

 خبر ۳۱ مرداد ۹۵ – زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد

 

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۵
با توجه به پایان مهلت ثبت نام آزمون استخدامی، لینک دریافت کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ در سایت بانک مهر اقتصاد بارگذاری خواهد شد.
لطفا در صورت وجود هرگونه سوال، موضوعات خود را به آدرس ایمیل hrm-gozinesh@mebank.ir ارسال نمایید.

 

داوطلب گرامی
با سلام
قبل از تکمیل فرم ثبت نام آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد لازم است به موارد زیر به دقت توجه شود، سپس نسبت به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام نمایید.

1) ابتدا اطلاعیه استخدامی که بر روی پایگاه اینترنتی بانک به نشانی www.mebank.ir قرار دارد را به دقت مطالعه نموده سپس نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایید.

2) در نرم افزار ثبت نام آزمون، در هفت بخش اطلاعات لازم برای ثبت نام در آزمون از شما دریافت می شود، لازم است ضمن رعایت دقت در تکمیل اطلاعات درخواستی، اطلاعات بصورت کامل تکمیل شده و قبل از تایید هر مرحله، از صحت اطلاعات وارده شده اطمینان کامل حاصل نمایید.

3) مسئولیت هر گونه اشتباه در ورود اطلاعات بر عهده خود داوطلب بوده و بانک در این زمینه هیچ تعهدی ندارد.

4) مسئولیت صحت اطلاعات بر عهده خود داوطلب بوده و در صورتیکه در هر یک از مراحل آزمون و سایر مراحل استخدامی، محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف واقع را ارائه نموده است ، فرآیند جذب و استخدام نامبرده متوقف شده و داوطلب مسئول جبران هزینه های انجام شده می باشد.

5) با توجه به اینکه برای ثبت نام هر فرد مدت زمان مشخصی تعیین شده است ، ضروری هر داوطلب در اسرع وقت نسبت به ورود اطلاعات ، تایید مراحل هفتگانه ثبت نام اقدام نماید. لازم به توضیح است که در صورت ایجاد هر گونه وقفه زمانی در فرآیند ثبت نام پس از زمان مشخص شده، سیستم اجازه ادامه ثبت نام را به داوطلب نخواهد داد بنابراین داوطلب می بایست مجدداً اقدام به ثبت نام نماید.

6) پس از اتمام ثبت نام یک کد رهگیری به هر داوطلب (بصورت انحصاری) اختصاص می یابد. بنابراین زمانی ثبت نام داوطلب تکمیل شده است که کد رهگیری را دریافت نموده باشد. همچنین می بایست داوطلب اقدام لازم برای حفظ و نگهداری کد رهگیری را تا انتهای مراحل آزمون و استخدام را انجام دهد چرا که در سایر مراحل وجود این کد ضروری است. پیشنهاد می گردد داوطلب نسبت به چاپ صفحه مربوط به کد رهگیری اقدام نماید و برگه را تا انتهای مراحل نگهداری نماید.

7)نحوه ارسال مدارک مورد نیاز جهت ادامه مراحل استخدام، در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد.

8) زمان بندی مراحل مختلف آزمون استخدامی به نحو زیر می باشد. شایسته است دقت لازم را بفرمایید.

8-1) زمان اعلام شده برای ثبت نام قطعی بوده و در صورت هر گونه تمدید زمان مراتب طی اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد. زمان بندی مراتب از طریق پایگاه اینترنتی بانک اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین پایگاه اینترنتی بانک را در فواصل زمانی مختلف بازدید نمایید.

8-2)هیچ گونه اعتراض مبنی بر عدم اطلاع از زمان اقدامات لازم برای شرکت در آزمون از سوی داوطلبان پذیرفته شده نیست.

8-3)مکان و زمان دقیق برگزاری آزمون در زمان دریافت کارت شرکت در آزمون اعلام خواهد شد.

8-4) دریافت کارت شرکت در آزمون بصورت اینترنتی خواهد بود.

9) در صورت وجود هر گونه مشکل یا سوال می توانید از طرق زیر اقدام نمایید:

       روش 1) تماس تلفنی با شماره 8989-021 - عدد دو: قسمت ارتباط با امور مشتریان و سهامداران *** تذکر: از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

       روش 2) ارسال سوال یا مشکل به آدرس پست الکترونیکی hrm-gozinesh@mebank.ir.

10) قبل از شروع به ثبت نام فایل عکس خود را با مشخصات زیر آماده و سپس شروع به ثبت اطلاعات خود نمایید.

10-1) دقت نمایید که فایل عکس شما فقط از نوع JPEG یا JPG باشد.

10-2) حجم فایل  ارسالی بین 40 الی 80 کیلو بایت باشد.

10-3) اندازه  فایل  ارسالی بین  200*270 پیکسل الی 300*400 پیکسل باشد.

امید است با دقت لازم ، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایید.                                                                    پیروز باشید - معاونت سرمایه انسانی

شرایط عمومی:

 • 1- اعتقاد و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه
 • 2- عدم اشتهار به سوء اخلاق و عدم داشتن سوء پیشینه کیفری
 • 3- نداشتن تابعیت دوگانه (خود داوطلب یا پدر و مادر وی)
 • 4- داشتن سلامت كامل جسماني ، روحی و روانی
 • 5- عدم استعمال دخانیات و یا اعتیاد به هرگونه مواد مخدر، محرک و روان گردان
 • 6- عدم اشتغال یا عدم داشتن هرگونه تعهد تحصیلی، آموزشی، خدمتی به سازمانها، ادارات، مؤسسات دولتی، عمومی و خصوصی

شرایط اختصاصی:

 • 1- حداکثر سن با احتساب سنوات خدمت نظام وظیفه 27 سال (متولدین 1 فروردین ماه 68  به بعد)
 • 2- حداقل معدل برای داوطلبان بومی در شهرستان های کم برخوردار (محروم) 13 (مطابق جدول شهرستانهای کم برخوردار) و برای داوطلبان بومی سایر شهرستانها 15 (منظور از شهرستان، محل سکونت و بومی بودن متقاضی در آن شهرستان می باشد)
 • تذکر: حداقل معدل برای فرزندان معظم شهداء، جانبازان و آزادگان 13 می باشد
 • 3- فارغ التحصیل مقطع کارشناسی تا حداکثر مورخ  31 شهریور ماه 95 در رشته های زیر و از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی مورد تأیید وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
  • 3-1- بانکداری و اموربانکی
  • 3-2- مدیریت: مدیریت امور بانکی (بانکداری)، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت دولتی
  • 3-3- حسابداری (کلیه گرایش‌ها)
  • 3-4- علوم اقتصادی: اقتصاد بازرگانی، اقتصاد نظری، اقتصاد صنعتی، اقتصاد پول¬ و بانکداری
  • 3-5- ریاضی: کاربردی، محض
  • 3-6- آمار: آمار ریاضی، آمار کاربردی، آمار اقتصادی
 • 4- بومی بودن (حداقل 10 سال سابقه سکونت در استان)
 • 5- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی (تاریخ ترخیص از خدمت نظام وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم غیرپزشکی، باید قبل از 31 شهریور ماه 95 باشد).
 • 6- داشتن سابقه بسیج عادی یا فعال و عدم قطع ارتباط در حال حاضر در استان مورد نیاز
 • 7- واریز وجه 350.000 ریال هزینه شرکت در آزمون استخدامی
 • (نکته مهم: اخذ کد رهگیری برای انجام ثبت نام در آزمون الزامی می باشد و همچنین وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد).
 • 8- ارائه مدرک ICDL از مراکز معتبر در زمان فراخوان مدارک

موارد تکمیلی:

 • 1- زمان برگزاری آزمون روز جمعه 5 شهریور 1395 می باشد.
 • 2- زمان بندی مراحل مختلف آزمون مطابق با جدول ب (در اینجا) خواهد بود.
 • 3- به درخواست ثبت نام متقاضیانی که پس ازمهلت ثبت نام (تاریخ 22 مرداد ماه 95 ) اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد
 • 4- مواد آزمون کتبی شامل مباحث عمومی در حوزه اقتصاد و مدیریت، مالی، بانکداری، هوش و استعدادتحصیلی و رایانه خواهد بود.
 • 5- ضروریست داوطلبان آمادگی خود را برای خدمت در کلیه مناطق استان محل سکونت خود و یا سایر شهرهای استانهای مورد نظر بانک در کل کشور اعلام نمایند.
 • 6- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز بانک نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان این مرحله اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل، قبول شدگان نهائی انتخاب شوند.
 • 7- صرفاً داوطلبان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مجاز به شرکت در آزمون استخدامی بوده و متقاضیان دانشجو یا فارغ التحصیل مقاطع بالاتر و پایین تر (دیپلم، کاردانی، کارشناسی ارشد و...) مجاز به شرکت در این آزمون نمی باشند.
 • 8- مراحل بعد از آزمون شامل دریافت مدارک از پذیرفته شدگان و احراز شرایط، انجام معاینات پزشکی مقدماتی و انجام مصاحبه های عمومی و گزینشی خواهد بود.
 • 9- چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در اطلاعیه حاضر یا درهر مرحله از بررسی های بعدی از سوی بانک مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و هریک از مراحل استخدامی و یا اشتغال بکار در بانک، ضمن اخذ خسارتهای مربوطه توسط بانک، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 • 10- مدارک مورد نیاز، چگونگی ارسال و زمان کنترل مدارک، در اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون، اعلام خواهد شد. لذا لازم است کلیه داوطلبان از ارسال هرگونه مدارک تا قبل از اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون خودداری نمایند. لکن ضروریست از هم اکنون نسبت به تهیه مدارکی که تهیه آنها زمان بر می باشند (از قبیل گواهی بسیج صادره از ناحیه مقاومت، مدرک تحصیلی معدل دار،کارت پایان خدمت، گواهی مهارت کار با رایانه و...) اقدام نموده تا در زمان اعلام فراخوان ارسال مدارک، تأخیری صورت نگیرد.
 • 11- حوزه امتحانی داوطلبان مطابق استان مورد تقاضا (الزاماً استان محل سکونت) تعیین گردیده و محل برگزاری آزمون کتبی، مرکز هر استان خواهد بود.
 • 12- پذيرفته شدگان نهايي به عنوان متصدي امور بانكي(تحویلدار) در بانک مشغول به فعاليت خواهند شد.
 • 13- با پذیرفته شدگان پس از طی مراحل جذب و گزینش بر اساس قانون کار قرارداد همکاری منعقد خواهد شد.

داوطلبان محترم از مراجعه حضوری به مراکز سرپرستی استانها و ستاد مرکزی بانک خودداری نموده و در صورت داشتن هرگونه سؤال یا مشکل، از طریق شماره تلفن 8989 (عدد2: قسمت ارتباط با امور مشتریان) تماس حاصل نموده و یا نسبت به ارسال سؤال به پست الکترونیکی: hrm-gozinesh@mebank.ir اقدام نمایند تا در اسرع وقت نسبت به ارسال پاسخ اقدام لازم صورت پذیرد.

تذکر مهم: کلیه اخبار و اطلاعیه های مرتبط با مراحل آزمون استخدامی بانک، اعم از ثبت نام اینترنتی، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج پذیرفته شدگان، تنها از طریق سایت اینترنتی بانک مهر اقتصاد به نشانی www.mebank.ir انجام خواهد شد و هرگونه خبر، اطلاعیه با عناوینی همچون نمونه سؤال، بسته سؤالات و ... مورد تأیید نبوده و مسئولیت هرگونه بهره برداری بر عهده داوطلبان محترم خواهد بود.

تذکر : جدول زیر صرفا جهت اعمال حداقل معدل 13 برای داوطلبان بومی مناطق کم برخوردار می باشد و مجددا تاکید می گردد برگزاری آزمون استخدامی و تکمیل ظرفیت نیروی انسانی بانک در کلیه استانها صورت می پذیرد.


ردیف  استان های مورد نیاز جذب نیرو                                                          فهرست مناطق کم برخوردار شامل بند 2 شرایط اختصاصی
1 آذربایجان شرقی چاراویماق-کلیبر-ورزقان
2 آذربایجان غربی اشنویه-بوکان-پلدشت-پیرانشهر-تکاب-چالدران-چایپاره-سردشت-شاهین دژ -شوط-قره ضیاءالدین
3 اردبیل بیله سوار-گرمی
4 اصفهان فریدونشهر
5 البرز -
6 ایلام آبدانان-دره شهر-دهلران-شیروان و چرداول-ملکشاهی-مهران
7 بوشهر تنگستان-جم-دیر-دیلم-کنگان-گناوه
8 تهران -
9 چهارمحال و بختیاری اردل-کوهرنگ
10 خراسان جنوبي بشرویه-درمیان-سرایان-سربیشه-فردوس-نهبندان
11 خراسان رضوي تایباد-تخت جلگه-تربت جام-جغتای-جوین-خواف-درگز-زاوه-سرخس-کلات
12 خراسان شمالي جاجرم-گرمه-مانه و سملقان
13 خوزستان امیدیه-اندیکا-ایذه-باغ ملک-خرمشهر-دشت آزادگان-رامشیر-شادگان گتوند-لالی- مسجدسلیمان-هفتگل-هندیجان-هویزه
14 زنجان ایجرود-طارم-ماه نشان
15 سمنان میامی-ایوانکی
16 سيستان و بلوچستان ایرانشهر-چابهار-خاش-دلگان-زابل-زابلی-زهک-سراوان-سرباز-سیب و سوران-کنارک-هیرمند-نیکشهر
17 فارس خنج-رستم-زرین دشت-فراشبند-قیروکارزین-مهر
18 قزوين -
19 قم -
20 كردستان بانه-بیجار-دهگلان-دیواندره-سروآباد-سقز-مریوان
21 كرمان جیرفت-رودبارجنوب-ریگان-عنبرآباد-فهرج-قلعه گنج-کوهبنان-کهنوج-منوجان
22 كرمانشاه پاوه-ثلاث باباجانی-جوانرود-دالاهو-روانسر-سرپل ذهاب-قصرشیرین-گیلانغرب
23 كهگيلويه و بویراحمد بهمئی-دنا-کهگیلویه-گچساران
24 گلستان کلاله-گمیشان-مراوه تپه- رامیان-گالیکش-مینودشت
25 گيلان -
26 لرستان دلفان
27 مازندران سوادکوه
28 مركزي کمیجان
29 هرمزگان ابوموسی-بستک-بشاگرد-پارسیان-جاسک-حاجی آباد-خمیر-سیریک
30 همدان رزن-کبودرآهنگ
31 يزد ابرکوه-خاتم

 

زمان بندی مراحل مختلف آزمون:

  ردیف                                         مرحله                                                                          تاریخ
1 ثبت نام اینترنتی روز شنبه 2 مرداد 1395 الی روز جمعه 22 مرداد 1395 (اتمام مهلت ثبت نام)
2 مهلت دریافت کارت ورود به جلسه از سایت روز دوشنبه 1 شهریور 1395 الی روز پنجشنبه 4 شهریور 1395
3 مکان یابی محل برگزاری آزمون توسط داوطلب روز چهارشنبه 3 شهریور 1395 الی روز پنجشنبه 4 شهریور 1395
4 برگزاری آزمون استخدامی روز 5 شهریور 1395
5 اعلام نتایج پذیرفته شدگان در سایت روز شنبه 13 شهریور 1395

 

لینک ثبت نام

 

 


پایان آگهی /.

تاریخ انقضاء اگهی : -------- || استان : بدون انتخاب|| شهر : سراسر استان های کشور || ایمیل دریافت رزومه: rm-gozinesh@mebank.ir || تلفن/فکس جهت کسب اطلاعات: 8989 (عدد2: قسمت ارتباط با امور مشتریان)(عضویت در سایت)
ارسال کننده آگهی :sara.mousavi6969 درباره این آگهی: شکایت/انتقاد (فقط کاربران عضو)

تگ‌ها: استخدام بانک مهر اقتصاد استخدام بانک مهر استخدام بانک مهر اقتصاد در سال1397

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر خود را در مورد این آگهی بیان کنید

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
سوال:
آدرس اینترنتی استخدام 24 را به شکل روبرو در کادر زیر وارد کنید: estekhdam24.com
پاسخ:*
بالای صفحه