استخدام 24

شبکه متخصصین و مشاغل کشور

امروز 30 مهر 1397

استخدام هلال احمر در سال 1397

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور جهت تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود بصورت قراردادی آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد . بر این اساس به اطلاع کلیه داوطلبان امدادگران ، داوطلبان فعال و فرزندان بازنشستگان هلال احمر می رساند .همچنین ضروری است کلیه داوطلبان پس از مطالعه شرایط و فراهم نمودن مدارک اقدام نمایند .

 

خبر ۲۵ مرداد ۹۶ – اعلام آمادگی رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر برای اشتغال‌زایی

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در سرمایه اجتماعی رتبه ۷۴ دنیا را داریم و با توجه به اینکه یکی از مولفه‌های اساسی در سرمایه اجتماعی اعتماد است باید کاری کنیم که اعتماد به جامعه برگردد و اگر این موضوع انجام شود مطمئنا خیرین و داوطلبان بیشتری را می‌توانیم جذب کنیم.
به گزارش ایسنا، رضا اندام در حاشیه نشست علمی کاربردی و هم‌اندیشی معاونین داوطلبان جمعیت هلال احمر سراسر کشور، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بالغ بر دو میلیون نفر عضو جمعیت داوطلبان هلال‌احمر هستند، اما سازمان داوطلبان به این دلیل که عهده‌دار داوطلبان بالای ۲۹ سال است حدود ۷۰۰ هزار نفر را تحت پوشش دارد.
وی درباره سامانه جامع اعضای هلال‌احمر، یادآور شد: برای اینکه بتوانیم داوطلبان را به درستی جذب کنیم نیازمند زیرساخت هستیم سامانه جذب به ما کمک می‌کند که در آن واحد بتوانیم افراد را فراخوان و براساس توانمندی طبقه‌بندی کنیم و در مواقع نیاز از وجود آن‌ها بهره ببریم.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر درباره ریزش اعضای جمعیت هلال‌احمر، گفت: این موضوع در تمام کشورها وجود دارد به طور مثال یک سوم جمعیت آمریکا فعالیت داوطلبانه انجام می‌دهند، اما از هر سه نفر یک نفر از انجام فعالیت منصرف می‌شود بخشی از ریزش اعضا به دلیل عدم مدیریت صحیح سازمان مربوطه است باید مدیریت داوطلبان به درستی انجام و مشوق‌های لازم ایجاد شود.
اندام افزود: با توجه به اینکه ما برای داوطلبان سرمایه‌گذاری می‌کنیم و به آن‌ها آموزش می‌دهیم؛ برای ما مهم است که آنان را به راحتی از دست ندهیم. اگر انگیزه داوطلبان را از انجام فعالیت داوطلبانه به درستی شناسایی کنیم و مشوق‌های لازم هم ایجاد شود ریزش داوطلبان کاهش خواهد یافت.
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات اساسی کشور موضوع اشتغال است، گفت: بخشی از افرادی که خدمات داوطلبانه انجام می‌دهند دغدغه اشتغال دارند، باید در این زمینه خود را موظف بدانیم و برای جوانان ایجاد فرصت کنیم، به دنبال این هستیم که توانمندسازی افراد را انجام دهیم و آن‌ها با حضور داوطلبانه در جمعیت هلال‌احمر خود را بشناسند و اعتماد به نفس پیدا کنند، این موضوعات از اهداف جمعیت هلال احمر است باید این نقش را پررنگ کنیم تا شاهد کاهش ریزش اعضا باشیم.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه دولت موظف است ۹۷۰ هزار شغل ایجاد کند، یادآور شد: جمعیت هلال‌احمر در این زمینه جزء دستگاه‌های اصلی نیست، اما می‌توانیم کمک‌هایی داشته باشیم به طور مثال می‌توانیم توانمندسازی و ارتقای جوانان را انجام دهیم همچنین می‌توانیم از ظرفیت خیرین برای کارآفرینی و ایجاد اشتغال استفاده کنیم.
اندام در خصوص نشست علمی کاربردی و هم‌اندیشی معاونین داوطلبان جمعیت هلال احمر سراسر کشور، گفت: در این نشست دو روزه تمام معاونان سازمان داوطلبان جمعیت‌های هلال احمر ۳۱ استان به همراه مدیرعامل مرکز مستقل کیش حضور دارند با توجه به اینکه جمعیت هلال‌احمر یک برنامه پنج ساله دارد باز تعریف اقدامات و برنامه‌هایمان را انجام خواهیم داد همچنین کارگاه توانمندسازی برای معاونان داوطلبان و جذب و نگه‌داشت خیرین برگزار خواهد شد.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در خصوص جذب مشارکت خیرین، اظهار کرد: در سرمایه اجتماعی رتبه ۷۴ را در سطح دنیا داریم یکی از مولفه‌های اساسی در سرمایه اجتماعی اعتماد است باید کاری کنیم که اعتماد به جامعه برگردد اگر این موضوع انجام شود مطمئنا خیرین و داوطلبان بیشتری را می‌توانیم جذب کنیم، تمام تلاش ما این است که اعتمادسازی را در اقشار مختلف جامعه گسترش دهیم.


خبر ۱۴ تیر ۹۶ – استخدام ۷۵۰ نفر در هلال احمر

خبرگزاری ایرنا : دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: پس از ۱۰ سال طبق مجوز صادر شده از سوی شورای عالی جمعیت هلال احمر ۷۵۰ نفر در این سازمان استخدام می شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا مصطفی محمدیون شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: به واسطه اینکه هلال احمر هیچ دخل و تصرفی در فرآیند جذب نداشته باشد، همه مراحل غیر از موارد تخصصی به وزارت علوم واگذار شده است.
وی ادامه داد: ۲ مرحله امداد رسانی به مردم یمن داشته ایم که شامل ارسال مواد غذایی و پوشاک و نیازهای درخواستی صلیب سرخ بوده است.
محمدیون اعزام کشتی صلح را آخرین اقدامی دانست که در رابطه با یمن انجام شده است و افزود: هر زمانی که صلیب سرخ جهانی در این ۲ ساله اعلام کمک کرده است ما اقدام کرده ایم.
مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز گفت: یک سری مسابقات، المپیادها و امکانات ورزشی برای امدادگران جمعیت هلال ‌احمر پیش‌بینی ‌شده است.
وی به مرکز حمایت ‌های روانی برای امدادگران جمعیت هلال‌احمر اشاره کرد و افزود: طرح مرکز حمایت ‌های روانی از روسیه گرفته ‌شده است و برای هر مرکز استان یک مرکز حمایت ‌های روانی برای امدادگران طراحی می شود.
رئیس سازمان امداد و نجات کشور در رابطه با استخدام نیروهای امدادی هلال‌احمر نیز عنوان کرد: در این زمینه امسال برای نخستین باردر طول تاریخ جمعیت هلال ‌احمر بین امدادگران آزمون برگزار شد و غیر امدادگر استخدام نکردیم.
سید حمید جمال‌ الدینی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال ‌احمر کشور نیز در رابطه با طرح مرکز حمایت‌ های روانی امدادگران گفت: از زمان زلزله بم برنامه حمایت ‌های اجتماعی روانی در جمعیت شکل‌ گرفته است اما در روسیه یک تجربه‌ ای وجود دارد به ‌نحوی ‌که برای این موضوع یک اتاق حمایت ‌های روانی اجتماعی طراحی‌ شده است و ما نیز می ‌توانیم از آن الگوبرداری کنیم.
به گفته وی در این طرح بعد از حادثه برای امدادگرانی که در حادثه ‌های سنگین حضور پیدا می‌ کنند حمایت‌ های روانی اجتماعی ارائه می‌ شود که امیدواریم ما نیز بتوانیم این طرح را در کشور بومی ‌سازی کنیم.


حبر ۱۳ تیر ۹۶ – استخدام جمعیت هلال احمر گیلان

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان: جمعیت هلال احمر گیلان در نظر دارد جهت تکمیل کادر درمانی واحد توانبخشی خود در شهرستان رودسر، از فارغ التحصیلان رشته های فیزیوتراپی و کار درمانی دعوت به همکاری نماید.
واجدین شرایط میتوانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۵۴۳۱۹۰ – ۰۱۳ و جهت ارائه مدارک و رزومه به آدرس: رشت، خیابان سردار جنگل، خیابان نقره دشت، معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر مراجعه نمایند.

 


 

خبر ۳۰ خرداد ۹۶ – مشخص شدن اسامی ۳۳۱ نفر از پذیرفته شدگان در ۱۳ استان

تشریح نحوه اعلام اسامی و کارنامه قبول شدگان در آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش/مشخص شدن اسامی ۳۳۱ نفر از پذیرفته شدگان در ۱۳ استان/ نیروهای ایثار چگونه جذب می شوند

 معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر از ارائه اسامی و کانامه قبول شدگان در آزمون استخدامی به سازمان سنجش خبر داد و گفت: اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخحدامی در ۵ استان خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان و سمنان نیز تا پایان وقت اداری امروز اعلام می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن ابوالقاسم گرجی درباره اعلام اسامی آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در هر یک از استان‌های کشور، اظهارداشت: آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر به صورت دو مرحله ای؛ آزمون کتبی و آزمون شفاهی که همان مصاحبه است، انجام شد.
وی با بیان اینکه با توجه به عدم احراز شرایط و همچنین عدم ارائه مدارک مرتبط از سوی برخی آزمون‌دهندگان، اسامی این افراد از لیست استخدامی خارج شد، ادامه داد: افرادی که در زمان تحویل مدارک اطلاعات اشتباه ارائه کرده بودند نیز جزو مواردی هستند که در بررسی های جمعیت هلال احمر از فهرست آزمون شفاهی حذف شدند.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه پس از انجام آزمون اوراق آزمون تمامی آزمون دهندگان در گاو صندوق جمعیت هلال احمر نگهداری شد و در زمان مورد نیاز با حضور نماینده حراست، معاونت پشتیبانی و بازرسی جمعیت هلال احمر این اوراق خارج و مورد تصحیح قرار گرفت.
اعلام نمرات آزمون کتبی و شفاهی پذیرفته شدگان به صورت استان به استان
دکتر گرجی درباره اعلام نمرات آزمون کتبی و شفاهی پذیرفته شدگان به صورت استان به استان، گفت: در حال حاضر نمرات آزمون کتبی و شفاهی قبول شدگان، نیروهای جایگزین و قبول نشده در آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر مشخص شده است و به صورت استان به استان اعلام می شود.
وی با بیان اینکه تا آخر وقت اداری روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی هشت استان آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز،ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و قم که قریب به ۱۶۹ نفر بودند اعلام شد، تاکید کرد: تا پایان وقت اداری امروز نیز اسامی ۱۶۲ پذیرفته شده در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان و سمنان نیز به گزینش جمعیت هلال احمر اعلام خواهد شد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر بیان کرد: در مجموع ظرفیت استخدامی ۳۳۱ نفر مشخص و اسامی آن ها به گزینش جمعیت هلال احمر اعلام شده است.
استخدام نجاتگران با درجه ایثار در مناطقی که هیچ شرکت کننده ای در آزمون نداشته است
دکتر گرجی با اشاره به اینکه در اولویت نخست در شورای منابع انسانی که با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر، تشکیل جلسه داد، جایگزینی نجاتگران با درجه ایثار در نقطه محل هایی که هیچ شرکت کننده ای در آزمون وجود نداشت، اقدام شد، تصریح کرد: در این شورا مقرر شد تا نجاتگران با درجه ایثار با مدرک مرتبط در این مناطق استخدام شوند که در صورتی که نجاتگران با درجه ایثار با مدرک مرتبط در این مناطق وجود نداشتند، نجاتگران با درجه ایثار بدون مدرک مرتبط در جمعیت هلال احمر استخدام شده و مشغول به کار شوند.
دکتر گرجی در خصوص وضعیت پذیرش سایر نیروهای ایثار گفت: در حال حاضر مراحل احراز مدارک و وضعیت ایثار واجدین شرایط از سوی سازمان امداد و نجات در حال انجام است.
وی با بیان اینکه با توجه به اینکه گزینش حدود ۷۰۰ نیروی هلال احمر در مدت زمان کوتاه امکان پذیر نیست و این پروسه حدود ۲ تا سه ماه زمان می برد، افزود: با توجه به اینکه گزینش افراد پذیرفته شده در آزمون کتبی و شفاهی در اولویت قرار دارد و در صورت عدم تایید صلاحیت از سوی گزینش هلال احمر افراد ذخیره مورد گزینش قرار خواهند گرفت، عملا بیش از ۷۰۰ نفر برای استخدام در هلال احمر مورد گزینش قرار می گیرند.
پایان خردادماه؛ اعلام اسامی تمامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: تا پایان خردادماه تمامی نمرات شرکت کنندگان در آزمون استخدامی به هلال احمر اعلام می شود تا سازمان سنجش نسبت به درج اسامی به همراه کارنامه (نمرات کتبی و شفاهی) هر یک از شرکت‌کنندگان در سایت این سازمان اقدام کند.
وی درباره امکان اعتراض برای شرکت کندگان در آزمون، گفت: با توجه به اینکه سه مرتبه تمامی مدارک و اسناد شرکت کنندگان در آزمون مورد بررسی قرار گرفته است، امکان خطا وجود ندارد؛ اما افرادی که نسبت به این موضوع اعتراض دارند می‌توانند با مراجعه به معاونت منابع انسانی جمعیت هلال احمر نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام کنند.


 

خبر ۲۷ حرداد ۹۶ – اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان ۳۰ استان کشور در آزمون استخدامی به گزینش

تاکید بر اعلام به‌موقع و سریع اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی تمامی استان‌ها به گزینش جمعیت، ضرورت معافیت هلال‌احمر از پرداخت مالیات، معرفی سخنگوی جمعیت هلال‌احمر و … از جمله موضوعات مهم مطرح در جلسه امروز شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر بود.
ضرورت توجه به افراد مؤثر و فعال در شعب هلال‌احمر
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر سید امیرمحسن ضیائی در جلسه شورای معاونین جمعیت با اشاره به فضیلت شب‌های قدر؛ گفت: قطعا شب قدر را به راحتی نمی‌توان درک کرد و لذا باید همه تلاش خود را به کار بست تا از لحظه لحظه این شب بهره برد و انشاالله به حق همین شب‌ها؛ خداوند اتفاقات خیر را برای کشور رقم بزند.
وی با بیان اینکه در استان‌های دارای شعب فعال هلال‌احمر، افراد موثری در حال خدمت هستند، عنوان کرد: بر این اساس در ارزیابی‌ها هم باید به این نیروهای موثر و مهم توجه و تلاش کرد تا سیستمی طراحی شود که هر شعبه ای بیشتر و مؤثرتر فعالیت می‌کند، بیشتر مورد توجه قرار گیرد و در این زمینه باید نگاه ستاد هم به این شعب بیشتر باشد.
تاکید بر تشکیل کارگروهی به منظور اجرای سازمان یادگیرنده
دکتر ضیائی با تشکر از دکتر کاظم جلالی؛ مشاور فناوری جمعیت، برای تعریف سازمان یادگیرنده در هلال‌احمر، گفت: البته اجرای کامل یک سازمان یادگیرنده کار بسیار سختی است؛ چراکه پایه و اساس این سازمان، دانش و تجربه سازمانی است و باید تفکر و نگرش همه افراد تغییر کند و از ملزومات این مهم افزایش ارتباط ریاست و مدیران ارشد با مدیران میانی و حتی پرسنل است.
وی با تاکید بر ضرورت تشکیل کارگروهی به منظور اجرای کامل سازمان یادگیرنده در هلال احمر، عنوان کرد: باید در این کارگروه کارشناسان برون‌سازمانی که سابقه اجرای این برنامه را دارند و کارشناسان داخلی که دانش و عزم به اجرای این برنامه را دارند؛ مشارکت داشته و ارزیابی کنند که در ۳ سال گذشته، جمعیت تا چه اندازه به سمت سازمان یادگیرنده حرکت کرده است.
تدوین برنامه ۱۰ ساله جمعیت، همسو با اجرای سازمان یادگیرنده
به گفته رئیس جمعیت هلال‌احمر، این نهاد مردمی همسو در اجرای سازمان یادگیرنده، تدوین برنامه را در اولویت قرار داد و برنامه ۱۰ ساله هلال‌احمر را در قالب دو برنامه پنج ساله تدوین کرد و هم اکنون در سال اول اجرای برنامه قرار دارد؛ اما با توجه به منابع و اعتبارات تا سطح خاصی می‌توان این برنامه را متناسب با اولویت‌های جمعیت، اجرایی کرد.
وی همچنین با بیان اینکه کشور به سمت اخذ مالیات _که البته اقدام صحیحی است_ پیش می‌رود، خاطرنشان کرد: تمامی سیستم های اقتصادی درست نیز در دنیا به این سمت رفته‌اند؛ چراکه دریافت مالیات، موجب شکل‌گیری رابطه اقتصادی سالم می‌شود.
هیچ جمعیت ملی در دنیا مالیات نمی‌پردازد
دکتر ضیائی با اشاره به اینکه هلال‌احمر تا سال ۹۴ معاف از پرداخت مالیات بوده است، اذعان کرد: هیچ جمعیت ملی در دنیا مالیات نمی‌پردازد؛ این مهم حتی در کشورهایی که تمامی افراد، شرکت‌ها، نهادها و دستگاه‌ها هیچ گونه معافیتی نسبت به پرداخت مالیات ندارند؛ صدق می‌کند و هلال‌احمر ایران نیز به عنوان بزرگترین مجموعه داوطلبانه و نهاد خیریه کشور نباید مالیات پرداخت کند؛ چراکه به عنوان نمونه سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر با سود تقریبی هیچ و بر اساس وظیفه انسانی و اساسنامه‌ای خود توزیع داروهای خاص را بر عهده دارد؛ اما مالیاتی را برای این خدمت خیر پرداخت می‌کند که پول آن را هم هنوز نگرفته است و جمعیت اکنون در سخت‌ترین شرایط بودجه‌ای خود ناچار به پرداخت مالیات است.
معرفی دکتر جمال‌الدینی به عنوان سخنگوی جمعیت هلال‌احمر
رئیس جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه هلال‌احمر برای بازگو کردن شایسته اقدامات خود نیاز به یک سخنگو داشت، گفت: با توجه به تقاضای دکتر آسوبار برای مأمور شدن به منطقه آزاد کیش؛ مقرر شد تا سخنگوی جدیدی برای جمعیت منصوب شود و لذا دکتر جمال‌الدینی؛ معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت از این پس سخنگوی هلال‌احمر نیز خواهند بود و تمامی سازمان‌ها، معاونت‌ها و زیر مجموعه‌های هلال‌احمر مکلفند همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.
استقرار تیم‌های واکنش سریع در شعب استان‌ها
مصطفی محمدیون؛ دبیرکل جمعیت هلال‌احمر هم در این جلسه با اشاره به استقرار تیم‌های واکنش سریع در استان‌ها، گفت: به منظور استقرار نیروهای واکنش سریع در شعب تمامی استان‌ها؛ هم اکنون اعتبار استقرار این نیروها در پنج استان کشور مصوب شده و در اختیار  سازمان امداد و نجات قرار گرفته است.
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر با اشاره به برگزاری نخستین جلسه کمیته اموال و املاک جمعیت هلال‌احمر، افزود: بر این اساس اعضای این کمیته مشخص و مقرر شد تا هر یک از اعضا برای بررسی شرایط اموال و املاک جمعیت به طور مستمر در چند استان حضور داشته باشند؛ به علاوه در جلسه‌ای که با رئیس سازمان اموال تملیکی داشتیم قول مساعد دادند تا همه‌نوع همکاری با جمعیت هلال‌احمر در این زمینه انجام شود و برای پیگیری امور؛ معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی به عنوان نماینده هلال‌احمر معرفی شد.
دکتر حسن ابوالقاسم گرجی؛ معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر هم در این جلسه از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان ۳۰ استان کشور در آزمون استخدامی هلال‌احمر به گزینش این جمعیت خبر داد.


 

خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶ – استخدام ۷۵۰ نیروی امدادگر در کشور

خبرگزاری مهر : دبیر کل جمعیت هلال‌احمر کشور از جذب ۷۵۰ نیروی امدادگر در سراسر کشور طی سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی محمدیون ظهر شنبه در حاشیه دیدار با نیروهای امدادی اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: آزمون این تعداد نیرو برگزار شده و مراحل گزینشی آن ها طی می‌شود تا از امسال به بدنه هلال‌احمر ملحق شوند.
وی افزود: ۹۰ درصد از نیروها در بخش امدادی و پایگاه‌های امدادی به کار گیری خواهند شد و تزریق این تعداد نیروی انسانی می‌تواند کمک شایان توجهی به عملیات امدادی هلال‌احمر باشد.
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر کشور با اشاره به اینکه در بخش امداد و نجات هلال‌احمر، ۵۰ هزار نفر نیرو ساماندهی شده‌اند، اضافه کرد: سال گذشته بیشترین امدادرسانی نیروها به سیلاب، زلزله و برف و کولاک بوده است.
محمدیون سیلاب سیستان و بلوچستان، بوشهر، فارس، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، و زلزله خراسان رضوی را یادآور شد و گفت: هم اینک نیز ۱۵۰ نفر نیروی امدادی در محل معدن آذریورت حضور دارند که بر اساس آخرین آمار اعلامی ۲۲ نفر از معدنچیان در این حادثه جان خود را از دست دادند.
وی از جمله اقدامات خرید تجهیزات را تهیه شش فروند بالگرد امدادی در سال جاری عنوان و اضافه کرد: با بالگردهای جدید تعداد کل بالگردها به ۳۰ فروند خواهد رسید.
دبیر کل جمعیت هلال‌احمر کشور اضافه کرد: با توجه به اینکه بالگرد از کشورهای اروپایی تأمین می‌شود امیدواریم تا پایان سال بتوانیم این تعداد بالگرد را تهیه کنیم.
محمدیون در عین حال به تأمین ۲۵۰ دستگاه خودروی تویوتا اشاره کرد و گفت: ۷۵ دستگاه تا شهریور ماه و مابقی تا پایان سال تأمین خواهد شد.
وی به تجهیز انبارهای امدادی در سراسر کشور نیز اشاره کرد و بیان داشت: در تمامی شهرهای استان انبارهای امدادی داریم که همگی امسال به شکل مطلوب تجهیز می‌شوند.
دبیر کل جمعیت هلال‌احمر کشور در خصوص اقدامات بین‌المللی این مجموعه افزود: هلال‌احمر مطابق با رسالت‌های خود سال گذشته کمک‌هایی به مردم یمن، سوریه و عراق داشته است.


 

خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۶ – اعلام اسامی آزمون استخدام هلال احمر تا پایان اردیبهشت ماه

خبرگزاری میزان: فهرست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر، تا پایان اردیبهشت به سازمان سنجش ارسال می شود.
هلال احمربه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، ابوالقاسم گرجی، معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر در نشست مدیران ستادی و مدیران عامل جمعیت هلال احمر، ضمن تشریح سابقه ای از روند استخدام نیروهای جدید در جمعیت هلال احمر از سال ۹۴ تا کنون؛ به انجام باقی مصاحبه ها در هفته گذشته اشاره کرد و از ارسال فهرست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر، تا پایان اردیبهشت سال جاری به سازمان سنجش خبر داد.
وی همچنین به نهایی شدن قبولی ۶۲۰ نفر در آزمون استخدامی هلال احمر اشاره کرد.
گرجی با یادآوری تاکید رئیس جمعیت هلال احمر نسبت به جذب اکثریت نیروهای استخدامی جدید در بخش صف؛ گفت:” پس از بررسی ها و استخراج کسری ها، ۸۷ درصد به تفکیک ۵۴ درصد برای پایگاه ها، ۳۰ درصد برای شعب و ۲/۸ درصد برای دفاتر هلال احمر، در بخش صف جذب گردیدند و ۱۲ درصد نیز در بخش هایی از ستاد مرکزی جمعیت هلال احمر که دچار کمبود نیرو هستند، جذب شدند.”
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر، تصریح کرد که این آزمون استخدامی بر پایه دانش محوری برگزار شد و سابقه افراد در هلال احمر به عنوان یک عنصر کلیدی در نظر گرفته شد.
گرجی با تشکر از مشارکت معاونت آموزش جمعیت هلال احمر در برگزاری آزمون استخدام، خاطرنشان کرد که در این آزمون، مصاحبه روانشناسی نیز برای پذیرفته شدگان آزمون کتبی در نظر گرفته شده بود.
۱۱ هزار و ۳۱۷ متقاضی در آزمون استخدامی هلال احمر ثبت نام کرده بودند که تعدادی از متقاضیان به دلیل نداشتن شرایط لازم، از شرکت در آزمون کنار گذاشته شدند؛ برای ۵ هزار نفر کارت شرکت در آزمون صادر شد و در نهایت آزمون با ۲۰ درصد غایب و بر اساس ۷۰ درصد کتبی و ۳۰ درصد شفاهی، برگزار شد.
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر همچنین در خصوص بازنگری تشکیلات، جذب نیرو در داروخانه های هلال احمر، حذف و جذب پست های ستاره دار و … به سوالات مدیران عامل استان ها پاسخ گفت.


 

خبر ۲۴ فروردین ۹۶ – زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر

خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی جمعیت هلال احمر درباره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی این نهاد مردمی که در سال گذشته برگزار شد، توضیح داد.
به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، براساس آمار موجود نتایج قبول شدگان در تمامی کد رشته‌ها (بجز در برخی کد رشته‌های امداد و نجات بدلیل حضور نجاتگران قبول شده در طرح‌های زمستانی و نوروزی و تعویق زمان آزمون عملی) مشخص شده است و بعد از پایان مصاحبه‌های باقیمانده اعلام خواهد شد.
آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر سال گذشته در حالی برگزار شد که طبق آمار ۱۱ هزار نفر داوطلب شرکت در این آزمون بودند که از این تعداد براساس بررسی مدارک و پرونده‌های افراد ثبت نام کرده، ۵ هزار و ۲۰۰ نفر حائز شرایط شرکت در آزمون شناخته شدند.
بنابراین گزارش، با وجود غیبت یک هزار نفر، ۴ هزار و ۲۰۰ نفر  شرکت در آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر حضور یافتند که از این تعداد یک هزار و ۳۰۰ نفر با امتیازات و نمرات بالاتر به مرحله دوم راه یافتند.


 

 خبر 23 فروردین 1396 از آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر و زمان اعلام نتایج چه خبر؟

پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر : براساس آمار موجود نتایج قبول شدگان در تمامی کد رشته ها (بجز در برخی کد رشته های امداد و نجات بدلیل حضور نجاتگران قبول شده در طرح های زمستانی و نوروزی و تعویق زمان آزمون عملی) مشخص شده است و بعد از پایان مصاحبه های باقیمانده اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر سال گذشته در حالی برگزار شد که طبق آمار ۱۱ هزار نفر داوطلب شرکت در این آزمون بودند که از این تعداد براساس بررسی مدارک و پرونده‌های افراد ثبت نام کرده، ۵ هزار و ۲۰۰ نفر حائز شرایط شرکت در آزمون شناخته شدند.

بنابراین گزارش، با وجود غیبت یک هزار نفر، ۴ هزار و ۲۰۰ نفر  شرکت در آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر حضور یافتند که از این تعداد یک هزار و ۳۰۰ نفر با امتیازات و نمرات بالاتر  به مرحله دوم راه یافتند.

با توجه به مصوبه جذب داوطلبان با درجه ایثار بدون آزمون عملی، مرحله دوم و عملی قبول شدگان در حالی در پنج منطقه انتخاب شده برگزار شد که در استان‌هایی که داوطلبان با درجه ایثار به عنوان نفر بیشترین نمره آزمون کتبی را کسب کرده بودند، نفر دوم برای استخدام معرفی شد.

براساس آمار موجود نتایج قبول شدگان در تمامی کد رشته ها (بجز در برخی کد رشته های امداد و نجات بدلیل حضور نجاتگران قبول شده در طرح های زمستانی و نوروزی و تعویق زمان آزمون عملی) مشخص شده است و بعد از پایان مصاحبه های باقیمانده اعلام خواهد شد.

 

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پایان آگهی /.

تاریخ انقضاء اگهی : --------- || استان : بدون انتخاب|| شهر : سراسر استان های کشور || ایمیل دریافت رزومه: ----------- || تلفن/فکس جهت کسب اطلاعات: -----------(عضویت در سایت)
ارسال کننده آگهی :sara.mousavi6969 درباره این آگهی: شکایت/انتقاد (فقط کاربران عضو)

تگ‌ها: استخدام هلال احمر

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر خود را در مورد این آگهی بیان کنید

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
سوال:
آدرس اینترنتی استخدام 24 را به شکل روبرو در کادر زیر وارد کنید: estekhdam24.com
پاسخ:*
بالای صفحه