استخدام 24

شبکه متخصصین و مشاغل کشور

امروز 4 بهمن 1396

آگهی استخدام شهرداری ها 96

لایحه ثبت نام ازمون استخدام شهرداری های تمامی استان های کشور درسال جدید , به دولت ارسال شده . داوطلبین گرامی میتوانند با مراجعه به سایت جهت شرکت در آزمون استخدامی شهرداری ها اطلاع داشته باشند.

 

 

خبر ۲۲ آذر ۹۶ – لایحه استخدامی شهردارى‌ها به دولت ارسال شده است

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون عمرانى وزیر کشور گفت: لایحه استخدام شهردارى‌ها لایحه به دولت ارسال شده، اما هنوز نهایى نشده است.

لایحه استخدامی شهردارى‌ها به دولت ارسال شده استمحمد على افشانى معاون عمرانى وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره لایحه استخدام شهردارى و ارائه آن به مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: این لایحه به دولت ارسال شده، اما هنوز نهایى نشده است.
وى افزود: وزارت کشور در حال پیگیرى است تا این لایحه نهایى شود.
افشانى همچنین با اشاره به همسان‌سازى حقوق کارکنان شهردارى‌ها، گفت: در لایحه استخدام شهردارى‌ها، همسان‌سازى حقوق شهرداران و کارکنان پیش بینى شده است.

خبر ۲۹ خرداد ۹۶ – تبدیل وضعیت ۵۰ هزار نیروی انسانی قراردادی شهرداری‌های کشور

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تبدیل وضعیت حداکثر ۵۰ هزار نیروی انسانی قراردادی شهرداری‌های سراسر کشور در اواخر تیرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش ایسنا، محمد حسن آبادی در نشست خبری امروز دوشنبه با تاکید بر اینکه حدود ۲۳۰ هزار نفر در حوزه منابع انسانی شهرداری‌های کشور به جز تهران که ۷۰ هزار نفر نیروی انسانی دارد مابقی در ۱۲ نوع قرارداد در شهرداری‌های سراسر کشور حضور دارند.
وی با تشریح اینکه حوزه وسیعی از نظر تعداد نیروی انسانی تحت پوشش شهرداری‌های سراسر کشور هستند و از طرفی ارائه خدمات شهرداری‌ها به مردم نیز حوزه گسترده‌ای را شامل می‌شود افزود: بی تردید مردم از این کارکنان خدمت دریافت می‌کنند و این خدمت در تمام طول مراحل زندگی آنها ادامه دارد لذا ساماندهی وضعیت استخدامی پرسنل شهرداری‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲ نوع قرار داد برای همکاری نیروهای انسانی با شهرداری‌های سراسر کشور وجود دارد افزود: قراردادهای رسمی، شرکتی، حجمی و … از انواع مدل‌های همکاری نیروهای انسانی با شهرداری‌ها است و نیروهای انسانی در ۱۲۴۳ شهرداری کشور به این ترتیب مشغول فعالیت و ارائه خدمات به مردم هستند.
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به مشکل قوانین ناسخ و منسوخ شده در طول ایجاد بلدیه در کشور، گفت: از سال ۱۳۳۴ تا کنون قوانین ناسخ و منسوخ زیادی در حوزه منابع انسانی شهرداری‌ها به تصویب رسیده که این باعث شده خلأهای قانونی در حوزه منابع انسانی شهرداری‌ها به وجود بیاید.
وی افزود: در حال حاضر هر پست سازمانی مصوب در شهرداری‌های کشور سه تا پنج برابر آن کارمند وجود دارد و بخش عظیمی از اعتبارات شهرداری‌ها صرف حقوق و مزایای کارکنان می‌شود. به شکلی که گاهی اعتبارات شهرداری‌ها به بودجه‌های عمرانی نمی‌رسد و یا بدتر از آن در حوزه پرداخت حقوق کارکنان با مشکلاتی مواجه می‌شوند.
وی به ناکارآمد بودن و عدم به روز رسانی ساختار شهرداری‌ها در کشور اشاره کرد و افزود: ۷۰ درصد کارکنان شهرداری‌ها در حال حاضر دارای مدارک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم هستند. این در شرایطی است که جذب نیرو در شهرداری‌ها به صورت غیررسمی و بر اساس توصیه افراد دارای منصب انجام می‌شود. در حقیقت جذب نیروی شهرداری‌ها در یک شرایط رقابتی سالم نیست و بلاتکلیفی وضعیت استخدامی در اکثر این شهرداری‌ها مشاهده می‌شود.
حسن آبادی در تشریح راهکار حل مشکلات حوزه استخدامی شهرداری‌های کشور تصریح کرد: از ابتدای دولت یازدهم نقشه راهی تحت عنوان نقشه راه نوسازی و تحول در مدیریت و نظام اداری شهرداری‌های کشور که شامل هفت برنامه، ۱۶ طرح و ۷۰ پروژه است با یک برنامه زمانبندی دقیق در سال ۹۳ تدوین و به سازمان شهرداری‌ها ابلاغ شد.
وی افزود: برای اجرایی شدن این آئین نامه که توسط هیات وزیران تهیه شده است لایحه آئین نامه استخدمی شهرداری‌های کشور به مجلس ارائه شد، اما با وجود اینکه این لایحه در تیرماه سال گذشته به کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ارسال شده است و ۹ ماه از ارسال آن می‌گذرد اما هنوز به تصویب نرسیده، این در حالیست که ۹ ماه پیش این لایحه در کمیسیون اجتماعی مجلس با اکثریت آراء به تصویب رسید اما هنوز در صحن علنی مجلس بررسی آن انجام نشده است.
وی از مجلس شورای اسلامی درخواست کرد با بررسی این لایحه در کوتاهترین زمان ممکن و تصویب آن زمینه ساماندهی استخدام‌ها در شهرداری‌های کشور فراهم شود.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در تشریح ساماندهی نیروهای انسانی در شهرداری‌های سراسر کشور گفت: در شهریورماه هر سال آزمون استخدامی در شهرداری برگزار می‌شود که در آزمون‌های برگزاری تلاش می‌کنیم برای پست‌های حقیقی و بلاتصاحب آزمون استخدامی برگزار و نیروی انسانی لازم جذب شود.
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه دستورالعمل اصلاح ساختار سازمانی شهرداری‌ها ابلاغ شده است افزود: تا کنون ساختار سازمانی ۱۱۰۰ شهرداری انجام شده که تا نیمه مرداد ماه امسال در تمامی کلانشهرها این ساماندهی انجام می‌شود. قطعا در اقدام بعدی پس از اصلاح ساختار شهرداری‌ها کارکنان رسمی و پیمانی ساماندهی و پست‌های بلاتصدی مشخص می‌شوند و کارکنان قراردادی که سال‌ها در این حوزه‌ها تجربه دارند با مکانیزم تعریف شده در این پست‌های بلاتصدی منصوب خواهند شد تا امنیت شغلی این افراد محقق شود.
وی تاکید کرد: مجوز استخدامی از سازمان اداری استخدامی کشور در اسفند سال ۱۳۹۵ مبنی بر تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری‌های کشور که حداقل سه سال سابقه کاری در شهرداری‌ها داشته و مدارک تحصیلی آنها منطبق بر نیازهای شغلی شهرداری‌هاست، اخذ شده است.
وی ادامه داد: در اواخر تیرماه یا اوایل مرداد ماه سال جاری این آزمون در سراسر کشور برگزار می‌شود و تعدادی از کارکنان شهرداری‌های کشور که شرایط لازم را دارند تبدیل وضعیت خواهند شد. این آزمون به صورت کتبی است و تنها برای آتش نشانان یک مرحله آزمون عملی در دو آیتم افزوده خواهد شد.
وضعیت استخدامی نیروی انسانی در شهرداری تهران بزرگترین چالش آینده شهردار و شورای شهر آینده
حسن آبادی در خصوص وضعیت استخدامی در شهرداری تهران نیز گفت: وضعیت نیروی انسانی در شهرداری تهران با مشکلات خاصی روبروست و به نظر می‌آید یکی از چالش‌های آینده شهردار و شورای شهر تهران ساماندهی نیروی انسانی است.
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه در آزمون سراسری تا ۵۰ هزار نیرو در شهرداری‌ها امکان تبدیل وضعیت دارند افزود: وزارت کشور در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی‌ها در شهرداری تهران مسئولیتی ندارد و شهرداری تهران مستقیما از سازمان اداری استخدامی کشور مجوزهای لازم را اخذ کرده است.
وی تاکید کرد: در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تمام منابع امتحانی در سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری‌ها قرار داده شده و پیرو درخواست برخی از شهرداری‌ها و استانداری‌ها مبنی بر اجازه مجدد و ثبت نام و ویرایش اطلاعات در سایت ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌ها؛ استانداری‌ها مجازند تا سایت ثبت نام آزمون مذکور را از ساعت ۸ صبح چهارشنبه ۳۱ خرداد تا ساعت ۸ صبح پنجشنبه اول تیرماه به مدت ۲۴ ساعت برای ثبت نام و ویرایش افراد واجد شرایط در دسترس متقاضیان قرار دهند.

 


خبر ۲۶ خرداد ۹۶ – صدور مجوز استخدام ۵۵ هزار نفر در شهرداری‌های کشور

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: برای شهرداری‌های کل کشور مجوز استخدام ۵۵ هزار نفر را در زمستان سال گذشته صادر کردیم.

صدور مجوز استخدام ۵۵ هزار نفر در شهرداری‌های کشور/ لایحه مدیریت خدمات کشوری ماه آینده به مجلس می‌رودجمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به آخرین وضعیت لایحه جامع مدیریت خدمات کشوری اظهار داشت:  قرار است این لایحه طی ۲۰  روز  یا یک ماه آینده تقدیم مجلس شورای اسلامی شود.
وی با اشاره به استخدام نیروی شهرداری‌های کشور تصریح کرد: شهرداری‌ها مثل سایر دستگاه‌‌ها حسب نیاز خود برای دریافت مجوز استخدام به سازمان اداری و استخدامی مراجعه می‌کنند و ما هم براساس بررسی‌های انجام شده نیازهای آنها را برطرف خواهیم کرد.
انصاری خاطرنشان کرد: برای شهرداری‌های کل کشور مجوز استخدام ۵۵ هزار نفر را در زمستان سال گذشته صادر کردیم که البته مراحل اجرایی آن را وزارت کشور انجام خواهد داد چراکه مسئولیت این امر بر عهده سازمان شهرداری‌ها و دهیاری ها بوده و آنها نسبت به ایجاد پست‌های سازمانی و انجام مراحل استخدام اقدام می‌کنند.

 


خبر ۱۰ اریبهشت ۹۶ – پیگیری بررسی لایحه استخدامی شهرداری‌ها در مجلس

خبرگزاری ایسنا : معاون عمرانی وزیر کشور با اشاره به اینکه راهکار مناسب برای نظارت بر عملکرد صحیح ماموریت‌های محول شده به دستگاه‌ها باید از قبل مورد بررسی قرار بگیرد و تدابیر لازم برای آنها اتخاذ شود گفت: لایحه استخدامی شهرداری‌ها در همین خصوص تهیه و به دولت تقدیم شد. حدود یک سال پیش این لایحه توسط دولت تصویب و به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است. در حال حاضر نیز پیگیر هستیم که بررسی این لایحه در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.
به گزارش ایسنا، هوشنگ خندان دل در مراسم روز ملی شوراها که در محل برج میلاد تهران برگزار می‌شد با تاکید بر جایگاه شوراها و نقش آنها در گرم‌تر کردن تنور انتخابات گفت: تنور خدمت به مردم هیچ گاه سرد نمی‌شود و با وجود شورایی‌ها هر روز شاهد گرم‌تر شدن تنور خدمت به مردم خواهیم بود. در هر کشوری از جمله ایران اسلامی جمعیت ساکن نیازمند ارائه خدمات هستند و حکومت‌ها نیز خود را ملزم به برآورده کردن انتظارات و نیازهای شهروندان در قالب‌های سازمان یافته می‌دانند.
وی افزود: ایجاد بسترهای لازم برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان نقش بسزایی در کیفیت خدمات ارائه شده دارد. نهادهای عمومی غیر دولتی در همه جوامع کارآمدی خود را به طور موثر در ارائه خدمات به شهروندان باید به اثبات برسانند. بی تردید در این مسیر میزان مشارکت مردم برای اداره امور شهر نیز هر چه افزایش پیدا کرده و موجب ارائه خدمات بهتر خواهد شد.
وی ادامه داد: امروز تمرکز بیش از حد نیروی انسانی در شهرداری‌ها یکی از نگرانی‌های موجود در شهرهاست به شکلی که در یک ارزیابی کلان در شهرداری‌ها بین سه تا پنج برابر حد نیاز شاهد تمرکز نیروی انسانی هستیم. البته این پدیده در شهرداری‌های شهرهای بزرگ و کوچک دیده می‌شود. امری که احتمال ناکارآمدی اداری، افزایش بروکراسی و نارضایتی مردم را به همراه دارد. قطعا این تمرکز نیروی انسانی موجب فساد مالی نیز خواهد شد.
وی تاکید کرد: باید در شهرداری‌ها شفافیت انجام کار و مشخص بودن رویه‌ها به طور دقیق مورد توجه قرار گیرد و شهروندان با رفتارهای متغیر مواجه نباشند.
معاون عمرانی وزیر کشور با اشاره به تهیه لوایحی متناسب با بهبود عملکرد شهرداری‌ها و شوراها در وزارت کشور افزود: لوایحی در جهت اصلاح قوانین ناظر بر فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا و نحوه انتخاب شهرداران و نظارت شوراها تهیه و به دولت تقدیم شده است. همچنین لایحه دهیاری‌ها برای امور استخدامی دهیاران و وظایف آنها تهیه و به دولت ارسال شده است.
وی افزود: در حوزه‌های پسماند، فضای سبز، آتش نشانی و میادین میوه و تره‌بار نیز مورد به مورد با همکاری شهرداری‌ها و شوراها موضوعات مورد بررسی قرار گرفته و اسنادی تحت عنوان اسناد آسیب شناسی تقدیم دولت شد که در همین راستا بیش از هفت مصوبه از دولت اخذ شده است.
خندان دل در تشریح کمک‌های دولت به شهرداری‌ها گفت: متاسفانه روند نامناسب توزیع جمعیت در کشور ادامه دارد به شکلی که در حال حاضر ۷۴ درصد جمعیت کشور در شهرها مستقر شدند که حدود ۴۰ درصد این جمعیت تنها در هشت شهر کشور استقرار پیدا کرده و ۱۲۳۸ شهر دیگر مابقی جمعیت را در خود جای داده است. این در حالیست که ۱۰۸۰ شهر کشور جمعیتی کمتر از ۵۰ هزار نفر دارند.
وی تاکید کرد: در سال گذشته ۶۰ هزار میلیارد تومان در شهرداری‌های در قالب بودجه‌های مصوب هزینه شده است اما توزیع این هزینه‌ها متعادل نبوده است.
طی سه سال گذشته بیش از ۸۰۰۰ دستگاه انواع ماشین آلات و تجهیزات و همچنین ۸۰۰ هزار تن قیر در اختیار شهرهای کوچک قرار گرفته و برای شهرهای بزرگ نیز در طول دولت تدبیر و امید علی رغم وجود محدودیت‌های مالی برای شهرهایی همچون اصفهان، شیراز و تبریز شاهد افتتاح فاز یک متروی آنها بودیم.
وی با تاکید بر لزوم شفافیت مالی در شهرداری‌ها تاکید کرد: متاسفانه شاهد هستیم بررسی صورت‌های مالی شهرداری‌ها در برخی شهرهای بزرگ با تأخیر انجام می‌شود که این علامت خوبی را به جامعه نمی‌دهد. در سال گذشته شهرداری‌ها ۶۰ هزار میلیارد تومان برای ارائه خدمات به شهروندان پول هزینه کردند که نظارت بر درست مصرف کردن این مبالغ به شوراها سپرده شده است.
وی تاکید کرد: در دولت منابعی که توسط دستگاه‌های اجرایی مصرف می‌شوند از سوی دستگاه‌های نظارتی متعدد مورد رصد قرار می‌گیرند. چرا که چنین موضوعی با افکار عمومی مرتبط است و شهروندان نسبت به آن حساسیت دارند. در چنین شرایطی نظارت بر هزینه‌های انجام شده توسط شهرداری‌ها نیز بر عهده شوراهاست.

 


خبر ۲۸  اسفند ۹۵ – اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری های استان آذربایجان غربی بهمن ۹۴

طی اطلاعیه ای که توسط اداره کل امور شهری و شوراها منتشر گردید نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری ها بهمن ۹۴ در مشاغل عملیاتی آتش نشانی به شرح ذیل اعلام می گردد
اعلام نتیجه نهایی داوطلبین آزمون استخدامی بهمن ماه ۹۴ شهرداریهای استان آذربایجان غربی در پست های عملیاتی آتش نشانی به تفکیک رشته شغلی و شهر محل خدمت

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 

پایان آگهی/

 

تاریخ انقضاء اگهی : --------- || استان : بدون انتخاب|| شهر : سراسر استان های کشور || ایمیل دریافت رزومه: -------- || تلفن/فکس جهت کسب اطلاعات: --------(عضویت در سایت)
ارسال کننده آگهی :مدیر سایت درباره این آگهی: شکایت/انتقاد (فقط کاربران عضو)

تگ‌ها: استخدام شهرداری ها استخدام شهرداری سایت ثبت نام استخدام شهرداری کارت ورود به جلسه استخدام شهرداری اعلام نتایج استخدام شهرداری ها سایت استخدام شهرداری ها استخدام شهرداری ها96

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر خود را در مورد این آگهی بیان کنید

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
سوال:
آدرس اینترنتی استخدام 24 را به شکل روبرو در کادر زیر وارد کنید: estekhdam24.com
پاسخ:*
    • Like
    • 0
    • میلادابراهیمی در تاریخ : 1 بهمن 1395 20:49 - می گه:

     خیلی  اگهی خوبی من با خبر نبوده ام والان کهاومدم خیلی از استخدامی ها رو فهمیدم  مرسی 

    پاسخ به این نظر
بالای صفحه