استخدام 24

شبکه متخصصین و مشاغل کشور

امروز 8 اسفند 1395

خبر آزمون استخدام آموزش و پرورش از زبان معاونت توسعه سارمان

زمان انشار اطلاعیه ازمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش 94 مشخص شد

به گفته سید محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش مجوز استخدام 5 هزار نفر از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اخذ شده است و برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته است , ضمن اینکه جداول رشته های ازمون و مفاد امتحانی نیز مشخص شده است که این مفاداین آزمون نیز بایست به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برسد و طی دو هفته اینده آنها را اعلام خواهیم کرد.

لازم به توضیح است سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با توجه به اینکه هر شش ماه یکبار نسبت به برگزاری ازمون اقدام مینماید طبق قوانین سازمانی ,وزارت آموزش و پرورش نیز میبایست در شش ماهه دوم نسبت به ثبت نام اقدام نماید ..

لازم به توضیح است برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش در رابطه با استخدام 5 هزار نفر , با توجه به گذراندن دوره یکساله قبول شدگان در آزمون در دانشگاه فرهنگیان , می بایست این ازمون در شش ماهه اول سال برگزار گردد که رایزنی های لازم در خصوص برگذاری این ازمون با سازمان مدیری وب رنامه ریزی در حال پیگیری می باشد , تا قبول شدگان بتوانند از دوره سال تحصیلی جدید در دانشگاه فرهنگیان دوره یکساله آموزش خود را بگذرانند ...

 

شما کارجویان عزیز میتوانید اطلاعات تکمیلی و دقیقتر در رابطه با استخدام اموزش و پرورش را از استخدام 24 دنبال کنید , ما تمامی اطلاعات منتشر شده رسمی و صحیح در رابطه با آزمون استخدام آموزش پرورش در سال 1395 را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

 

نظرات شما را میتوانیم در خصوص برگزاری این ازمون در قسمت نظرات استخدام 24 دریافت نمائیم .

 

خبر آزمون استخدام آموزش و پرورش از زبان معاونت توسعه سارمان

 

تاریخ انقضاء اگهی : || استان : بدون انتخاب|| شهر : || ایمیل دریافت رزومه: || تلفن/فکس جهت کسب اطلاعات: (عضویت در سایت)
ارسال کننده آگهی :admin درباره این آگهی: شکایت/انتقاد (فقط کاربران عضو)

تگ‌ها: استخدام آموزش و پرورش استخدام آموزش و پرورش 1395 استخدام آموزش پرورش 95 زمان برگزاری ازمون استخدامی فرهنگیان آزمون استخدامی فرهنگیان آموزش و پرورش زمان برگزاری استخدام اموزش و پرورش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر خود را در مورد این آگهی بیان کنید

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
بالای صفحه